Прихвосні Юлії Тимошенко розігнали мирний мітинг у Тернополі

Сьогодні, близько 11 години у готелі Авалон Юлія Тимошенко давала прес-конференцію вузькому колу “правильних журналістів”. В цей час навпроти готелю зібралася група активістів, серед яких були жінки похилого віку і зовсім юні студенти-першокурсники. Вони намагалися виразити свій протест проти візиту одіозної Юлії Тимошенко на Тернопільщину. Люди тримали плакати з написами “Юлю геть”, “Бабусі Юлі пора на пенсію” і поводили себе цілком мирно. Ніщо, як кажуть, не віщувало біди, аж раптом..

Охорона Юлії Тимошенко спільно з поліцією розганяє мирний мітинг у Тернополі 2018.11.13

Охорона Юлії Тимошенко спільно з поліцією розганяє мирний мітинг у Тернополі 2018.11.13

На протестуючих накинулися тітушки з поліцейськими, очолені одним із екс-керівників УМВС в області часів Януковича — Василем Облещуком. Нелюди вирвали у бабусь плакати і порвали їх, в той час як Облещук, погрожуючи кримінальним переслідуванням, пресував активістів, котрі намагалися вести відеозйомку.

Протестувальників взяли у кільце і блокували будь-яку активність. Не маючи можливості висловити свою позицію, близько 12 години люди розійшлись.

Скажіть, чи нормально те, що людина, прихвосні якої, плюючи на конституцію і мораль, розганяють мирні зібрання, сміє балотуватися в президенти? Що чекає на нас, якщо вона, не дай Боже, таки урве посаду, на яку облизується роками? Коли отримає контроль над сотнями тисяч силовиків і бюджетними грошима чи стане “цяцькатися” з опозицією і “неугодними”, яких, певен, буде більше, ніж будь-коли? Боюся, правління Януковича на фоні такої антиутопії виглядатиме демократичним, толерантним і народолюбивим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *