Як на Тернопільщині зустрічають Тимошенко

Від любові до ненависті – один крок… І тут йдеться не тільки про сердечні і душевні переживання, але й електоральні настрої напередодні виборів. Якщо проаналізувати останні роки, у цьому могли переконатися й українські політики, для прикладу з ВО «Свобода» після Революції Гідності чи «народнофронтівці» після останніх успіхів на виборах до Верховної Ради. Чому ж так виборці розчарувалися у них? Питання риторичне. Зрештою, про це мала б пам’ятати й Юлія Тимошенко після виходу з ув’язнення і після її появи на «Євромайдані». Тоді після виборів до Верховної Ради, багато хто з політологів та політиків списали її у політичні пенсіонери. Але йшов час і знову використовуючи харизму популізму її рейтинги, на диво, почали йти вгору. І за останніми соціологічними опитуваннями їй навіть малювали якусь перевагу у президентських перегонах. Проте, все виявилося не так вже й однозначно, бо лише тільки ЮВТ почала вести виборчу кампанію, як людей знову почав відштовхувати її популізм, люди пригадали їй усе: як з Путіним заключала газові угоди, як насміхалася з Ющенка, інвалідний візок і високі підбори на «Майдані», коли гинули хлопці… А її так званий «Новий курс» так і залишиться незрозумілим до кінця виборів.

Перед візитом на Тернопільщину жителі краю закидали її біг-борди фарбами та вивісили листівки, де вона перед поїздкою у західні області України, бере інструктаж у Путіна, або «13 листопада на Тернопільщині із гастрольним концертом перебуватиме московська зозуля». Зрештою, творчі жарти тернополян не поступаються Олегові Ляшку, ба, вони навіть вишуканіші, бо містять рідні галицькі словесні барви та народну мудрість. А коментарі у соцмережах, щодо приїзду Тимошенко на Тернопільщину якщо сказати негативні, то це дуже легко. Здебільшого там переважають матюки.

Хоча, як припустив один із редакторів місцевого інтернет-сайту, який раніше працював з ВО «Батьківщиною» і як ніхто обізнаний з їхніми методами роботи, не виключено, що зіпсуті борди ЮВТ і листівки проти неї, це робота рук самих працівників місцевого штабу «Батьківщини», щоби хоч якось привернути увагу до її персони та приїзду. Бо більшість жителів Тернопільщини давно не вірять у її популістські гасла. Можна припустити, що цьогорічні вибори для ЮВТ це, мабуть, її останній шанс здобути таку омріяну владу і вона заради цього готова буде йти на все і використовувати будь-які методи. А ми вже неодноразово були свідками, що для неї нічого святого нема.

Отже, зустрічає Тернопільщина кішку (тигрюлю) далеко не з любов’ю і шаною. Як кажуть, галичани: «На кожного зрадливого кота, знайдеться свій добрий, вірний пес».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *