У Тернополі побудують “розумну” зупинку з Wi-Fi та сонячними панелями

9-го листопада відбулося підсумкове засідання Номінаційного комітету “Громадського бюджету Тернополя-2019”, під час якого були визначені та офіційно оголошені проекти-переможці.

Серед них – проект №28 “Реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”. Бюджет ініціативи – 163 250 грн.

Побудують смарт-зупинку на вулиці Винниченка, що на Дружбі, неподалік педагогічного університету.

Автор проекту зазначає, що ця зупинка занедбана та некомфортабельна, ба більше, своїм виглядом псує імідж Тернополя, як студентської столиці України.

– Тому ми пропонуємо реконструювати цей об’єкт міської інфраструктури, створивши сучасну зону комфорту європейського рівня для студентської молоді, мешканців та гостей міста, – йдеться в описі проекту.

На “розумній” зупинці передбачається встановлення сонячних панелей, інформаційного табло, Wi-Fi роутера з безкоштовним доступом до Wi-Fi, станції підзарядки телефонів, планшетів тощо.

Нагадаємо, що переможцями “Громадського бюджету Тернополя” стали шість великих та тринадцять малих проектів, на реалізацію яких у 2019 році буде виділено 11,1 млн грн з міського бюджету.

Джерело: http://ternopoliany.te.ua/31005-u-ternopoli-pobuduyut-rozumnu-zupinku-z-wi-fi-ta-sonyachnimi-panelyami

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *