ВОНА — ЇДЕ

13 листопада до Тернопільської області з візитом завітає «месія українського народу», «єдина надія українців на світле майбутнє» Юлія Тимошенко. Програма візиту обіцяє бути насиченою, адже всього за один день Юлія Володимирівна планує зустрітися з потенційними виборцями у Тернополі та Теребовлі, дати брифінг для місцевої преси та відвідати Зарваницю. Плани звичайно грандіозні, однак, враховуючи “професіоналізм”, з яким підходять до організації візиту – цілком реальні.

Спочатку Тимошенко на брифінгу розкаже місцевій пресі про «новий курс для своїх» причому слово «своїх» стосується не тільки курсу, а й журналістів. Подейкують, що список «достойних» медійників, готових послухати бабусю формував особисто Василь Деревляний. І не дай Боже, щоб туди потрапив хтось із «вільнодумців» на кшталт Бориса Машлянки – можуть запитати щось незручне та змусити нервувати «багіню».

А для того, щоб неугодні журналісти не зіпсували брифінг, до Тернополя привезли цілий автобус так званої «охорони». Так званої, бо функції охорони це лише невелика частина їх обов’язків. Основна задача – забезпечити максимальний розголос навколо візиту Тимошенко, виходячи з принципу «чорний піар – також піар». Виявляється, усіх активних “противників” Юлі Володимирівни, як і охорону, привозить окремий автобус! І в той час, коли частина привезених козачків, (відповідно до попередньо зрежисованого плану) демонструє «активну ненависть» до НЕЇ, інші козачки майстерно провокують “ненависників” до показових сутичок. Цю виставу знімає на відео звичайнісінькою 20-мегапксельною камерою телефона «випадковий перехожий». А ввечері усі разом тішаться з того як вміло вони вішають соковиту локшину на вуха наївних українок та українців.

Зустрічай Тернопіль королеву режисури і постановки! Висновки робіть самі.

One thought on “ВОНА — ЇДЕ

  • 13.11.2018 о 05:44
    Permalink

    Бориса Машлянка не пускають бо бояться. А значить є що приховувати і чого боятися!!!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *