“Ми спільно повинні напрацювати шляхи виходу з транспортної кризи” – Сергій Надал

Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у презентації концепції створення Клубу мерів в Україні, як простору для діалогу між Підписантами Угоди мерів та Національними експертами.

В рамках заходу очільник Тернополя обговорив з міськими головами України антикризові заходи у сфері громадського транспорту.

«Ми спільно повинні напрацювати шляхи виходу з транспортної кризи, яка склалась практично у всіх обласних центрах України. Адже сьогодні різко зросла вартість на електроенергію, яка є вагомою складовою тарифу на громадський транспорт, збільшилася вартість паливно-мастильних матеріалів, необхідно оновлювати рухомий склад, підвищувати якість громадських пасажирських перевезень», – зазначає Сергій Надал.

До слова, для Тернополя одним із пріоритетів залишається розвиток електротранспорту та створення єдиної муніципальної транспортної компанії. Наразі роботи тривають, вишукуються кошти на придбання муніципального транспорту.

Джерело: http://ternopil.te.ua/spilno-povynni-napratsyuvaty-shlyahy-vyhodu-z-transportnoji-kryzy-serhij-nadal/?fbclid=IwAR2y3Cm8DuMbCiOP9hVvN0FDfT2H6yqN9CsQJsxo7GPqs0V31LMrDNBlVFM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *