На які проекти дадуть 11 мільйонів з “Громадського бюджету”

У міській раді визначили проекти-переможці «Громадського бюджету».

Одинадцять мільйонів сто тисяч гривень виділять у 2019 році на реалізацію проектів громадського бюджету. Переможцями, які отримають фінансування, стали 19 ініціатив: шість великих і тринадцять малих.

Про це  повідомили під час підсумкового засідання Номінаційного комітету «Громадського бюджету Тернополя-2019».

– Участь у голосування взяли 12 тисяч 90 людей, в тому числі 2772 анкети подали через ЦНАП, – розповіла Мар’яна Зварич, учасниця Номінаційного комітету. – Всього вони віддали 16 тисяч 629 голосів, тобто не всі голосували за два проекти, а тільки за один. Найбільше голосів набрали шість великих проектів і тринадцять малих. Загальна сума коштів передбачених у бюджеті наступного року на їх реалізацію – понад 11 мільйонів гривень. На великі проекти піде 7 мільйонів 670 тисяч 267 гривень, а на малі – 3 мільйони 430 тисяч 850 гривень. Тобто 70% від загальної суми йде на великі проекти і 30% – на малі.

За умовами «Громадського бюджету» усі проекти-переможці мають бути реалізовані упродовж 2019 року. Якщо з якихось причин ті чи інші ідеї до кінця наступного року не будуть втілені у життя, то кошти передбачені для них, залишаться у казні міста. За рішенням Номінаційного комітету переможцями визнані наступні проекти. Серед великих: №22 Встановлення накриття спортивного майданчика в школі-ліцеї №6 імені Назарія Яремчука; №1 Безпечне материнство; №50 Безпечна і здорова школа; №20 Дитячий інклюзивний майданчик «Місто Мрій»; №98 Рік науки та молодіжних ініціатив у Тернополі у 2019 році; №55 Нове життя спортивного майданчика.

Серед малих: №82 Музей національної слави; №103 Вільна боротьба; №5 Впорядкований дворик – окраса історичного центру міста; №28 Реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”; №48 Облаштування спортивно-ігрового майданчика по вулиці Оболоня; №9 Організація центру загартовування тернополян та реконструкції приміщень для оздоровчих процедур; №23 Студія робототехніки; №8 Кіно без меж; №11 Облаштування спортивного простору на вулиці Лозовецькій; №95 Ландшафтний дитячий ігровий майданчик з м’яким покриттям на вулиці 15 Квітня; №57 Реконструкція дитячого майданчика по вулиці Галицька, 52; №76 «Можливості – обмежені, здібності – безмежні»; №7 Громадський туалет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *