Для чого Василь Деревляний залучає екс-правоохоронців?

Правоохоронні органи завжди займали важливе місце в політичній системі. Зрештою політичні партії нерідко залучали силові структури для тиску на опонентів. Схоже, що голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, вирішив про всяк випадок залучитися якнайширшою підтримкою людей, які силовими методами можуть йому допомогти у боротьбі за владу. Як каже українське прислів’я: «Де сила панує, там правда мовчить».

Нещодавно в соціальній мережі Василь Тимофійович оприлюднив фото та цікавий пост: «Шановні друзі! Вчора ввечері в місті Хмельницькому ми, разом з Василем Облещуком, зустрілися з Народним депутатом України, лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Цього дня Юлія Володимирівна проводила ряд зустрічей з медиками, підприємцями, науковцями та жителями Хмельницької області. Під час робочої зустрічі з Юлією Володимирівною ми обговорили питання приїзду Юлії Тимошенко в Тернопільську область». Здавалося б нічого, але виникає питання: Яке відношення має екс-керівник тернопільської міліції до зустрічі з інтелігенцією Хмельниччини? Чи приїзду Юлії Володимирівни на Тернопільщину?

Василь Облещук пропрацював у міліцейських структурах понад 30-років, як кажуть, «знає всі входи і виходи», колишніх і теперішніх працівників правоохоронних органів. Тернополяни добре пам’ятають його як «вірного пса» режиму Януковича. Також вони не забули як він постійно захищав комуністів і на скількох патріотів були заведені карні справи. І тут ні з того, ні з сього Василь Облещук поряд з Юлією Тимошенко, обговорює її приїзд на Тернопільщину!?

Ймовірно, щось серйозне затіває голова тернопільської «Батьківщини» В. Деревляний, якщо залучає в партію колишніх силовиків, роками навчених організовувати провокації, особливо за часів Януковича. Чи не захоче він ігноруючи закони силовими методами боротися за владу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *