Головного підозрюваного у нападі на Ігоря Турського доправили у Тернопіль. Суд обирає для нього запобіжний захід

Ладуха Станіслав Павлович, Кушнір Анатолій Анатолійович, Міхайлик Роман Сергійович, Шишов Владлен Вадимович. Ось прізвища підозрюваних, які, за словами місцевих активістів, 22 лютого в центрі міста підрізали екс-депутата міськради Ігоря Турського.

З власних джерел «20 хвилин» дізналась, що чоловікові, який встромив ножа у ногу Турському, за роботу пообіцяли… 10 тис грн. Поріз був глибоким – близько 10 см, шириною 2 см.

Один з вірогідних учасників нападу, фото з прізвищами яких оприлюднили активісти у соцмережах — у поліцейській формі. Як вдалося з’ясувати, він близько року працював в групі швидкого реагування Поліції охорони Кривого Рогу. Проте влітку 2017-го звільнився за власним бажанням.

– Одразу після нападу було проведено огляд місця події, де знайшли тільки сліди крові, – розповів тоді начальник головного управління нацполіції в області Олександр Богомол. – Наступного дня після нападу завдяки відео з камер ми встановили: коли Турський виїхав від власного будинку, його до школи супроводжував автомобіль Daewoo сірого кольору. Коли екс-депутат під’їхав до навчального закладу та вийшов з авто – з сірого Daewoo, люди теж вийшли і розійшлись центральною частиною міста. Коли один з них напав та підрізав Ігоря Турського і почав тікати, ще двоє були неподалік і теж побігли у бік драмтеатру. За будівлею театру на них чекало авто. І воно на великій швидкості, як показало відео з інших камер, «пролетіло» містом і виїхало з Тернополя у напрямку Кременця. – Були проведені слідчі дії, які стали підставою для висунення підозри, сформувати її та погодити в прокурора. Ми мали можливість провести ряд негласнх слідчих дій. Тоді було прийнято рішення звернутись до суду за дозволами на проведення обшуків за місцем їхнього проживання. Головного нападника, який встромив ніж у тіло Турського, тоді затримали, однак суд не залишив його за гратами. Всі нападники перебували на волі.

Джерело: https://te.20minut.ua/Podii/golovnogo-napadnika-na-igorya-turskogo-dopravili-u-ternopil-sud-obirae-10740204.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *