Коли чекати кінця транспортної кризи: тернопільські маршрутки їздитимуть за старим тарифом до середи

Зранку 8 листопада маршрутні таксі повернулися на вулиці міста Тернополя: їздитимуть вони за старими тарифами (5 гривень за проїзд), однак транспортна криза не завершилася. Перевізники погодилися працювати у такому режимі лише до середи.

Сьогодні у міській раді скликали відразу дві комісії (транспортну та бюджетну), запросивши і перевізників на конструктивний діалог.

“Учора була дуже жорстка розмова з перевізниками… Або вони перестають шантажувати людей і виїжджають на маршрути, або ми із завтрішнього дня розриваємо всі договори… Враховуючи те, що перевізники побачили розуміння з боку громадських активістів, з боку депутатів… Плюс, те, що вони можуть втратити взагалі право їздити, із сьогоднішнього ранку маршрутки виїхали , вони будуть функціонувати…”- Зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Першочергово перевізники вибачилися, що вчора ними було проігнороване вечірнє засідання. Директор ТзОВ “Менс-Авто” Андрій Намака пояснив:

“Справа в тому, що в цей час йшли переговори, які навіть у сьомій вечора ще тривали. І не було зрозуміло: дадуть нам солярку чи не дадуть…”

Однак підвищений тариф, до якого мали претензії тернополяни, залишається каменем спотикання. Голова комісії з питань бюджету і фінансів, депутат ТМР, Михайло Ібрагімов пояснив:

“На даний час працє незалежна аудиторська компанія, яка проводить аудит поданих тарифів, і на вівторок або середу повинно бути заключення, на підстав якого ми вийдемо на прийняття рішення”.

Джерело: https://www.0352.ua/news/2210278/koli-cekati-kinca-transportnoi-krizi-ternopilski-marsrutki-izditimut-za-starim-tarifom-do-seredi-video

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *