Активісти визнали, що найдешевший проїзд у маршрутках Тернополя має бути не менше 6,70 грн (Відео)
6 грн. 70 коп. – саме стільки має бути найменший тариф на проїзд у маршрутках у Тернополі. Про це привселюдно заявили громадські активісти, експерти, які організовували перекриття доріг та так зване «транспортне віче».
Зі слів активістів, такі розрахунки – це результати їх незалежної експертизи. Найцікавіше, що їхні розрахунки – вищі, аніж ті, які пропонувала встановити мерія. Бо ж усі власники «Картки тернополянина», за розрахунками міської ради, мали їздити за тарифом 5 грн. у тролейбусі та 6 грн. у маршрутці, що є нижче собівартості.
Активісти намагаються зараз оправдатися. Але факти – вперта річ. Особливо ті факти, що озвучені на відео.
Дивіться відео, як розповідають про незалежний, експертний розрахунок тарифу на проїзд:
Джерело: https://www.tenews.org.ua/post/view/1541704392-aktivisti-viznali-scho-naydeshevshiy-proizd-u-marshrutkah-ternopolya-mae-buti-ne-menshe-6-70-grn-video