Тернопільська філія Суспільного власноруч оновила студію

Команда каналу “ТТБ” оновила студію суспільно-політичних програм. Як розповів менеджер Тернопільської філії Суспільного Юрій Кійко, локації для зйомок програм не відповідали сучасним потребам, а для залучення фахових дизайнерів філії бракувало коштів через недофінансування. Тож працівники Тернопільської філії самостійно розробили і втілили дизайнерський проект.

“Ми зрозуміли, що зробити щось хороше можемо лише власними силами. Придумали, як із наявних матеріалів реалізувати ідею режисера про геометричний 3D рельєф. Замовили елементи підсвітки та спільними зусиллями працівників господарської групи й інженерів оформили студію. Не все вийшло так, як планували, однак результат продюсер і режисер схвалили”, — розповів Юрій Кійко.

За словами головної режисерки ефіру Людмили Пиріг, творчий колектив програми “Тема дня” не мав постійного місця ефіру і “мігрував” з одного кутка в інший. Це тривало доти, поки Юрій Кійко не запропонував власне дизайнерське рішення.

“Воно виявилося чудовим і в фінансовому, й у візуальному плані. Все творилося, різалося, клеїлося, фарбувалося командою спільно”, — зазначила Людмила Пиріг.

Завдяки злагодженій командній роботі Тернопільська філія Суспільного отримала нову сучасну студію і досвід спільного подолання кризових ситуацій.

“Тепер ми радіємо новій студії, яку зробили власними зусиллями. Маємо можливість запрошувати більшу кількість спікерів, отримуємо естетичну насолоду, ще є політ фантазії, як вдосконалити деталі для ідеальної студії. А головне — ми це зробили разом!” — сказала головна режисерка ефіру Людмила Пиріг.

Команда Тернопільської філії вже має позитивний досвід вирішення проблем в умовах недофінансування — у березні цього року зусиллями працівників філії оновили студію ранкового шоу “Файний ранок”.

Нагадаємо, регіональні філії Суспільного, зокрема і Тернопільська, оголосили набір на “Практикум на Суспільному”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *