У Тернополі страйкують водії маршруток

У Тернополі страйкують водії маршруток, які не задоволені рішенням місцевої влади повернути попередні тарифи (4/5 гривень) за проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Так, ми не задоволені тим, що знову будуть старі тарифи. …Ті підвищені ціни на проїзд хоч якось нам би компенсували затрати на бензин, запчастини, які піднімаються і піднімаються, а зарплата не змінюється. Розуміємо і людей, то нехай йдуть у мерію і там все з’ясовують», – сказав кореспонденту агентства один із водіїв приватного перевізника, машини якого не вийшли на маршрут, Василь Ванюта.

Коментуючи ситуацію, один із співорганізаторів акції щодо повернення тарифів до колишніх розцінок Олег Синовець сказав кореспонденту агентства, що активісти закликали власників авто на безоплатній основі дорогою підбирати людей, а пенсіонерів утриматися сьогодні від поїздок у тролейбусах через очевидну переповненість.

Зараз у соцмережах ширяться пропозиції знову йти до мерії, щоб чиновники оперативно вирішили транспортну проблему.

Нагадаємо, через підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті до 8-9 гривень в тролейбусах та маршрутках відповідно, в Тернополі відбулося 5-тисячне віче, після чого влада прийняла рішення про повернення старих розцінок на проїзд у муніципальному транспорті.

У міській раді повідомили, що таном на 6 листопада усі тролейбуси та автобуси КП «Тернопільелектротранс» виїхали на маршрути міста та працюють у звичному режимі. Тариф на проїзд становить 3/4 гривні, тролейбуси переповнені.

Громадські активісти вчора закликали людей, які мають власні автомобілі зробити благодійну акцію і підвозити свої сусідів та забирати людей на зупинках у своєму напрямку, щоб не було великих скупчень та всі встигли вчасно добратися на робочі місця. Зокрема на сторінці ВО Автомайдан Тернопільський осередок закликали водіїв підтримати городян.

Джерела:

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2573698-u-ternopoli-strajkuut-vodii-marsrutok.html

https://doba.te.ua/post/45640

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *