Громада міста Тернопіль уміє відстоювати свої права!!!

Тернополяни зібрались під стінами міської ради із вимогою скасувати збільшення вартості проїзду у маршрутному таксі. Враховуючи те, що ціна на проїзд різко зросла від 5 до 9 грн, сотні протестувальників вимагають від міського голови С.Надала скасувати рішення виконкому про збільшення вартості проїзду, а також звільнити із посади начальника Управління транспорту міськради – Ігоря Мединського. Крім цього, протестуючі вимагають скасувати картку тернополянина. Акція протесту триває вже другий день, адже вчора люди зібрались на Театральній площі. Сьогодні взяли в облогу міську раду.

Співробітники поліції були змушені застосувати до протестуючих сльозогінний газ, оскільки натовп намагався проникнути в приміщення міської ради.У зв’язку із цим, окремим особам стало погано. Їм було надано медичну допомогу. В результаті описаних подій, до тернополян вийшов міський голова Сергій Надал та заявив, що міська рада скасувала нові тарифи. Незважаючи на скасування підвищених тарифів, організатори акції закликають натовп залишатись на місцях, поки не буде звільнено Ігоря Мединського.

Ось документ про відміну нових тарифів:

One thought on “Громада міста Тернопіль уміє відстоювати свої права!!!

  • 05.11.2018 о 21:21
    Permalink

    Вчора (2018.11.05) о 12 год на Театральному майдані відбулася акція протесту проти запроваджених тарифів, участь в якій взяли орієнтовно 1 тис. осіб. Після акції люди з 14 до 16 год перекрили рух та 5-ти дорогах, паралізувавши рух транспорту в центральній частині міста та повністю зупинивши електротранспорт.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *